fbpx

בשל מלחמת ׳חרבות ברזל׳ יתכנו עיכובים במועדי המשלוח, עמכם הסליחה:)

תקנון אתר ׳סטודיו יפרח׳

כללי

 1. אתר https://ifrachstudio.com  ("האתר") מופעל ע"י חברת יפרח סטודיו ח.פ 301031209 ("החברה"), בכתובת המוריה 60, תנובות, ת.ד 120. ומטרתו רכישת מוצרי עץ ומתכת בהתאמה אישית ("המוצר").
 2. הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו ("התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה בכל רכישה ורכישה וכן בכל עניין אחר בדבר שימוש באתר.
 3. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 4. רכישה באתר הינה מגיל 18 ומעלה או בפיקוח ואישור של הורה או אפוטרופוס. 
 5. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש באתר מעת לעת וללא כל התראה מראש. 
 6. בתקנון זה מובאים תנאים מגוונים לגבי הזמנות, רכישות, ביטולים, התניות ו/או שילוח מוצרים ומועדים שיפורטו להלן.
 7. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות תמונות, גרפיקה, סרטונים, טקסטים (להלן- ה- "מידע") הינו קניינה הרוחני של החברה ושמורים לה כל הזכויות לגבי מידע זה, ואין לעשות בהם כל שימוש ללא אישור בכתב מטעם החברה. 
 8. תקנון זה כפוף לחוקי מדינת ישראל והחוקים שלה יחולו על תקנון זה. 
 9. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש/גולש ללא מתן התראה מוקדמת בגין פעולה זו או כל צורך בהנמקה בהקשר דנן.
 10. האתר מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא בכדי לאפשר את ביצוע הרכישה בהתאם להוראות התקנון ולכל דין וזאת ללא הסכמת הרוכש.
 11. באתר יופיעו מעת לעת ולשיקולה הבלעדי של הנהלת האתר מידע ו/או תכנים ו/או כל פרט אחר לרבות מאמרים בין בקישור ישיר ו/או בין בהטעמת לינקים מאתרים צדדי ג'  וכיוצב' אין הנהלת האתר אחראית לתוכן המידע אשר מועלה ע"י צד ג' ו/או לתגובות הגולשים ו/או המשתמשים באתר ו/או למדניות הפרטיות באתר האינטרנט אשר הגולש יועבר אליו ( ע"י הלינק)  ו/או לתגובות אשר יעלו ככל שיעלו ע"י משתמשי האתר. 
 12. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע שמוסרים גולשי האתר ולקוחות האתר. אולם במקרים בהם יעלה בידו של צד שלישי לקבל גישה לכל מידע אודות משתמשים, מוסכם בזאת כי לגולשים/משתמשים לא תהא כל תביעה כנגד האתר.
 13. בכל מקרה בו נתגלעה מחלוקת, סמכות השיפוטית הבלעדית והייחודית תהא לבתי המשפט במדינת ישראל במחוז תל אביב.

אופן הרכישה באתר

 1. המכירה באתר כפופה למלאי הקיים בחברה.
 2. האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.
 3. המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.
 4. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום. 
 5. באתר ניתן לרכוש בצורה נוחה, קלה ובטוחה במגוון כרטיסי האשראי ובהם ישראכרט, ויזה,  לאומי כארד. על מנת לבצע רכישה בכרטיס האשראי, הרוכש חייב להחזיק את כרטיס האשראי באופן חוקי עפ"י הרשאתו מהבנק, כאשר העסקה תתבצע רק לאחר אישור חברת האשראי.
 6. הרוכש יבחר את המוצרים מהאתר וימלא את פרטיו האישיים לקבלת המשלוח – על הרוכש לוודא היטב כי מילא את פרטיו האישיים באופן מדויק, בהתאם לכתובתו, האתר לא אחראי על טעויות וחזרות של משלוחים בשל טעות בכתובת. באפשרות האתר לחייב את הרוכש במשלוח נוסף בעלות נוספת.
 7. משלוחים נוספים יחויבו ע"י הרוכש בכל מצב של החזרה ו\או החלפה ו\או תמורה כספית. אין האתר ישלם דמי שילוח בכל מקרה שהוא, פרט אם קיבל לידו תמורה עבור משלוח נוסף. 
 8. האתר ישמור את הסחורה הנרכשת עד לקבלת התמורה מחברת האשראי, מיד עם קבלת התמורה הסחורה תשלח בהתאם לסוג ותנאי המשלוח אותו ביקש הרוכש. 
 9. מחירי המשלוחים המדויקים יקבעו ע"י האתר וזאת בהתאם לשינוי מחירים. המחיר עבור משלוח יצוין מיד לפני קבלת סכום התשלום ע"י האתר והינו כולל מע"מ. עלות המשלוח תשתנה מעיר לעיר ומעת לעת.
 10. האתר יוציא כנגד כל רכישה באתר חשבונית מס \ קבלה כנדרש עפ"י חוק וכן מסמך המפרט את תנאי העסקה – אלו יישלחו לכתובת הדוא"ל שהזין הרוכש במעמד ההזמנה. באם נדרש לרוכש טפסים נוספים יוכל לפנות לאתר דרך תיבת הדוא"ל  – ifrachshaiart@gmil.com
 11. כחלק מתנאי הרכישה הרוכש מאשר לאתר לשלוח לכתובתו/ מענו/ דוא"ל תוכן שיווקי. 
 12. האתר מציג תמונות של המוצרים הנמכרים על ידו. התמונה הינה להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים המסופקים בפועל. תיאור המוצר המוצג והמפורט באתר הינו הקובע בכל עניין ומקרה.

פרטים נוספים

 1. במידה ובוצעה רכישה והאתר אינו יכול לספק את המוצר מכל סיבה שהיא האתר יזכה את הרוכש במלוא התמורה. פרט אם הסיבה להיעדר האספקה קשורה למעשה או מחדל של הרוכש. 
 2. החברה תדאג אך לא תתחייב לספק את המוצר לכתובת שצוינה ע"י הרוכש תוך מספר הימים המצוינים בתיאור המוצר, כאשר עסקינן בימי עסקים. 
 3. באפשרות האתר לבטל רכישה שהתבצעה בשל כל אחת מן הסיבות הבאות: כוח עליון, טעות בתיאור הפריט, מלחמה, תקלות, שביתה, סגר כללי על המשק אשר ישבית את יכולת האספקה ו/או כל סיבה אחרת השמורה עם החברה פן אם מחשש שהלקוח לא יעמוד בהתחייבותו ופן אם מחשש אחר העומד לחברה וזו אינה מחויבת למסור אותו. כאשר כל ביטול שיתבצע ע"י החברה לא יחויב הלקוח בדמי ביטול. אלא אם הביטול נעשה בשל פעולה מכוונת / פעולת זדון של הלקוח אשר בגינה ביטלה החברה את ההזמנה. 
 4. בכל שאלה ו/או בקשה ו/או בירור והתייעצות, ניתן לפנות אל האתר באמצעות הודעת אימייל –   ifrachshaiart@gmil.com

מדיניות משלוחים

 1. החברה מתחייבת לספק את המשלוח תוך 2-3 שבועות, לכתובת שצוינה בעת ההזמנה.
 2. מוצרים בהתאמה אישית יסופקו תוך 3-4 שבועות או בהתאם למועד שיקבע מול הלקוח לאחר ההזמנה. 
 3. ניתנת האפשרות לאיסוף עצמי חינם מכתובת החברה. נציג מטעם החברה יצור קשר לאחר קבלת ההזמנה לתיאום איסוף עצמי ומתן כתובת מדויקת. 
 4. יריד החלומות של נתנאלה – מוצרים הנמכרים במחירי מבצע במכירה מוקדמת ליריד החלומות, ניתנים לאיסוף עצמי ביריד בלבד, בשעות פעילות היריד. לא ניתנת אופציה למשלוח או איסוף מכתובת החברה או כתובת אחרת שאינה היריד. 
  יריד החלומות יתקיים בתאריכים 5-9.4.22 במרכז עזריאלי חולון (הרוקמים 26, חולון).
 5. החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב ו/או היעדר אספקה מכל סיבה שהיא הקשורה לחברת המשלוחים ו/או לכוח עליון אשר אירע. בכל מקרה חברת המשלוחים לא תהא חייבת להגיע לאזורים שדואר ישראל אינו מגיע אליהם.
 6. אספקת הזמנות תתאפשר בתחומי מדינה ישראל בלבד. 
 7. האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר או באמצעות הטלפון לכתובת הלקוח כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה או לכל מקום אחר עליו יוסכם (לרבות דואר).

מדיניות ביטולים החזרות והחלפות

 1. החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 14 יום לאחר קבלת הלקוח את ההזמנה.
 2. התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
 3. ביטול יתבצע רק ע"י שליחת הודעת דוא"ל מטעם הלקוח בצירוף חשבונית/קבלה לכתובת המייל בטרם יחלוף מניין 14 הימים
 4. במקרה של אישור ביטול עסקה, קרי עסקה שבוטלה במסגרת 14 הימים, יישא הלקוח בעלות ביטול בסך 5% או 100 ₪ וכן בעלות דמי משלוח. 
 5. האתר שומר את הזכות לסרב להחליף במידה והמוצר אינו נמצא ארוז ואטום ובאריזתו המקורית וכל שכן שבור, בעל קורוזיה, נזק במזיד או אחר, או כל תקלה שאינה בגדר הסביר עפ"י שיקול דעת האתר בלבד. 
 6. מעת אישור הרכישה באתר – כל שינוי שייעשה ע"י הלקוח הינו בגדר ביטול עסקה כאשר באפשרות האתר לחייב את הלקוח בעלות בגין ביטול העסקה בסך 5% או 100 ₪ הנמוך בניהם. 
 7. כל לקוח המעוניין בהחזרה ו/או בהחלפה של כל מוצר מלבד המוצרים שאין עליהם אפשרות החזרה ע"פ החוק, אשר נרכש דרך האתר, זכאי לעשות כן עד 14 ימים מקבלת המוצר, ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והמוצר סגור ואטום באריזתו המקורית ושלא הוסרה ממנו התווית. 
 8. לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים אשר הוצאו מאריזתם המקורית ואשר נעשה בהם שימוש כלשהוא. כמו-כן מוצרים שהוכנו / הותאמו במיוחד לרוכש בעקבות העסקה או מוצרים שהאתר נתבקש על ידי הרוכש להכינם מראש (דבר שגרם לאתר לייצר / לבצע התאמה של המוצר באופן אישי עבור הגולש) גם כן לא ניתנים להחזרה / לביטול העסקה. 
 9. על אף האמור לעיל ולמען הסר כל ספק, יובהר כי בכל מקרה של הזמנה של מוצר שסוכמו אינו עולה על סך של 51 ₪, הרי שאישור החזרת המוצר תהא כפופה לשיקול דעתו הבלעדי של האתר וזאת בהתאם לאופן הגשת בקשה להחזר מוצר המפורטת דלעיל, כאשר הנהלת האתר תשיב לבקשה זו בדחייה או באישור כאמור בכפוף לשיקול דעתו הבלעדית של הנהלת האתר, וככל שיאושר הביטול הלקוח יישא בעלות בסך של 10 ₪ בגין ביטול. 
 10. בכל מקרה בו המוצר שולם באמצעות תווי קניה, שובר מתנה או כרטיס מגנטי נטען לא תתאפשר אפשרות ביטול ו/או כל מוצר שאין אפשרות להחזיר על פי דין. 
 11. במקרים של ביטול עסקה – תזכה החברה את הרוכש באותו אופן שבוצע התשלום. בכל מקרה יישא הרוכש בתשלום השילוח בעלות סליקה כלל שקיימת. 
 12. דרכי ההתקשרות – ifrachshaiart@gmail.com

מדיניות פרטיות

 1. הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

   

 2. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.

   

 3. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

אחראיות מוצר

 1. העסק (ו/או מי מטעמו) אינו נושא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על מידע המתפרסם באתרים חיצוניים, שאליהם ניתן להגיע באמצעות איזה מהשירותים באתר. יובהר כי העסק עושה ויעשה כמיטב יכולתו לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד.

 2. העסק (ו/או מי מטעמו) אינו נושא במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא בשימוש ו/או בביצועי האתר.

 3. בכל מקרה העסק לא יישא באחריות לפעילות כלשהי של כל גורם אחר שאינו בשליטתו המלאה.

 4. העסק לא יהיה אחראי על כל נזק, מכל סוג, הקשור באופן זה או אחר למוצרים שרכשת ו/או לשימוש בהם ו/או לשימוש של צד שלישי בהם ו/או למעשים ו/או למחדלים הקשורים במוצרים שרכשת.

 5. הנך מצהיר כי עם קבלת המוצר אתה אחראי לבדיקתו ותקינותו וכי לא יהיו לך כל טענות מפורשות ו/או משתמעות בכל הנוגע, הנובע והקשור לכך.

דין וסמכות שיפוט

 1. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של האתר.
 2. האתר בכללותו וכן המידע המופיע בו וכן תוכנו, עיצובו, תמונות, סרטונים, מוצרים, שמות המוצרים, עיצוב המוצרים, שמות וסימנים מסחריים הינם רכושו הבלעדי של האתר. 
 3. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
 4. אין להסיר, לשנות או להסתיר כל סימן של זכויות יוצרים, סימן מסחרי, שם מסרי, סימון שירות או כל סימון אחר המסמן זכויות קניין ששולב באתר, במוצרים או בשירותים. 

יצירת קשר

 1. בכל שאלה ו\או בירור לגבי המוצר וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באימייל: ifrachshaiart@gmail.com או בטלפון: 054-5492816\054-5532236. 
דילוג לתוכן